راز لاغری مهران غفوریان

 

مهران غفوریان یکی از بازیگران مطرح سینمای ایران است. او همیشه به خاطر بازی های درخشانش در فیلم ها مورد توجه قرار می گرفت، اما به تازگی با کاهش وزن شدید توجه همه را به خود جلب کرده است. اگرچه اغلب مردم مهران غفوریان را با همان اندک وزن اضافه نیز دوست داشتند اما این سوال برای همه پیش آمد که راز لاغری مهران غفوریان چیست؟ افراد بسیاری که از مشکل چاقی رنج می برند به دنبال پیدا کردن روشی هستند که این بازیگر محبوب با استفاده از آن موفق به کاهش وزن خود شده است. هر چند هرگز مهران غفوریان درباره این که چگونه توانسته است در مدت کوتاه لاغر شود چیزی نگفته است، اما برخی گمانه زنی ها درباره روش لاغری او وجود دارد. در این مقاله تصمیم گرفتیم تا درباره چگونگی کاهش وزن مهران غفوریان با شما صحبت کنیم. در ادامه با نیک اندام همراه باشید.

 

همچنین بخوانید: 34 مورد از بهترین نکات لاغری 

 

رژیم غذایی کاهش وزن

 

راز لاغری مهران غفوریان رژیم

 

در یکی از مصاحبه هایی که با مهران غفوریان انجام می شود، خبرنگار از او می پرسد: علت کاهش وزن شما چیست و چند کیلو لاغر کرده اید؟

مهران غفوریان با خنده می گوید: چهل کیلو لاغر کرده ام. در واقع آدم دیگری از من بیرون آمد. درباره این که چگونه لاغر کردم باید بگویم همیشه گرسنه ام. سپس به لیوان قهوه توی دستش اشاره می کند و می گوید البته قهوه هم می خورم.

از این جا می توان این برداشت را کرد که راز لاغری مهران غفوریان گرفتن رژیم های سخت بوده است. اما این که او دقیقا چه نوع رژیمی گرفته است را هیچ کس نمی داند. کافی است در  اینترنت عبارت رژیم غذایی را سرچ کنید تا هزاران مطلب در این باره پیدا کنید. اما نباید فراموش کنید که یک نسخه را نمی توان را برای همه افراد پیچید. گرفتن رژیم های سخت می تواند عوارض جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. برای گرفتن نتیجه مطلوب بهترین راه این است که به یک کارشناس تغذیه مراجعه کنید.

از طرف دیگر طبق مطالعات انجام شده مصرف روزانه قهوه می تواند باعث لاغری شود. به همین دلیل می توان یکی از فاکتورهای موثر در کاهش وزن مهران غفوریان را مصرف قهوه نیز دانست. قهوه نه تنها در لاغری موثر است بلکه در حفظ وزن نیز بسیار موثر است. البته نوشیدن قهوه به تنهایی نمی تواند تاثیر چشم گیری در لاغری داشته باشد اما می تواند در کنار رژیم غذایی و یا ورزش در کاهش وزن موثر باشد.

 

مقاله مرتبط: 11 میوه لاغر کننده عالی برای کاهش وزن و چربی سوزی

 

ورزش 

 

راز لاغری مهران غفوریان نیک اندام

 

در دو سال اخیر ویدئوهایی از ورزش کردن مهران غفوریان در شبکه های مجازی پخش شد. در این ویدئوها مهران غفوریان حرکات سنگین با دمبل را به صورت حرفه­ ای انجام می داد. همین باعث شد تا برخی افراد راز لاغری مهران غفوریان را ورزش کردن بدانند. از دیرباز اغلب افرادی که تصمیم به کاهش وزن می گیرند به سراغ ورزش کردن می روند. اما واقعیت این است که افراد کمی موفق می شوند از طریق ورزش، لاغر شوند. چرا که لاغری با ورزش نیاز به اراده قوی دارد. متاسفانه افراد زیادی روزها و هفته های اول با انرژی و علاقه زیادی به باشگاه می روند اما بعد از مدتی دلسرد می شوند و در نهایت قید ورزش کردن را می زنند. اگر شما نیزبه دنبال کاهش وزن بوسیه ورزش هستید بهتر است در ابتدا از یک مربی حرفه­ ای و مجرب مشاوره دریافت کنید و سپس به خودتان قول بدهید که تا رسیدن به نتیجه دست از تلاش برندارید.

 

مقاله مرتبط: 8 تمرین برتر کاهش وزن تمرینات چربی سوز قوی

 

عمل اسیلو

 

عمل اسیلو مهران غفوریان

 

یکی دیگر از فرضیاتی که در مورد کاهش وزن سریع مهران غفوریان وجود دارد این است که او عمل اسلیو معده انجام داده است. چرا که کاهش وزن زیاد در مدت زمان کم تنها از طریق جراحی امکان پذیر است. جراحی اسلیو معده که به نام گاسترکتومی معده نیز شناخته می­شود، جراحی کاهش وزن است که طی سالهای اخیر محبوبیت چشمگیری داشته است. در اسلیو  معده ظرفیت معده در حدود 75٪ کاهش می یابد. اگر راه های مختلفی را برای کاهش وزن امتحان کرده اید اما نتیجه نگرفته اید، می توانید از یک پزشک متخصص در این باره مشاوره بگیرید. در عمل اسلیو معده ظرفیت معده شما بسیار کاهش می یابد، معده تنها می تواند بخش کمی از مواد غذایی را در خود نگه دارد. بنابراین بعد از خوردن غذای بسیار کم احساس سیری می کنید و بین وعده های غذایی احساس گرسنگی کمتری خواهید داشت.

 

همچنین بخوانید: 14 راهکار طلایی برای کاهش وزن سریع 

 

جمع بندی

در این مقاله درباره چگونگی لاغری مهران غفوریان هنرمند محبوب کشورمان صحبت کردیم. اگر شما نیز دارای اضافه وزن هستید و می خواهید لاغر شوید بهتر است به سراغ روش های مطمئن بروید. برخی افراد به اشتباه فکر می کنند که کاهش وزن کار بسیار سختی است. در حالی که با داشتن رژیم غذایی مناسب و ورزش می توان از شر وزن های اضافه خلاص شد. اگر سال های طولانی است که از اضافه وزن رنج می برید حتما به یک پزشک متخصص در این حوزه مراجعه کنید.

 

مقالات پیشنهادی نیک اندام: 

 

15 اشتباه رایج در کاهش 

5 نکته تاثییر گذار برای داشتن تناسب اندام 

6 راه ساده برای آب کردن چربی شکم و پهلو

چگونه سریع و راحت وزن کم کنیم؟ کاهش وزن فوری

6 نوشیدنی برتر خانگی برای کاهش وزن سریع 

10 راز تناسب اندام با ورزش

20 خوراکی برتر چربی سوز برای کاهش وزن فوری

سریع­ترین راه های کاهش وزن بدون ورزش

20 دلیل که چرا با وجود رژیم غذایی و ورزش وزنمان کم نمی شود؟

آموزش طناب زدن صحیح برای لاغری + فیلم آموزشی

 مهمترین ویتامین ها و مواد غذایی برای افزایش قد

تفاوت بدنسازی و فیتنس کدام یک مناسب شماست؟