آخرین مقالات

خواص و طریقه مصرف چای سبز + خوردن چای سبز برای لاغری

خواص چای سبز به عنوان یکی از نوشیدنی های منحصر به فرد، فوق العاده متنوع است. بررسی رژیم غذایی در مورد نوشیدنی ها، این اطمینان را ایجاد می نماید که چای سبز قطعا یک نوشیدنی متفاوت در مقایسه با چای سیاه است. چای سبز از جمله نوشیدنی هایی است که با توجه به دارا بودن مقادیر بسیار زیادی از آنتی اکسیدان، مصرف آن تاثیر بسزایی در زیبایی و شادابی پوست خواهد داشت. هم چنین کاهش احتمال ابتلا به انواع بیماری های قلبی، از دیگر موارد مهمی است که می توان به آن اشاره نمود. در ادامه یا خواص و طریقه مصرف چای سبز آشنا می شویم با نیک اندام همراه باشید.

10 تیر 99
0 94

درمان مشکلات قلبی عروقی با مصرف روغن زیتون

روغن زیتون به عنوان یک روغن گیاهی، سرشار از مواد معدنیِ مورد نیاز بدن انسان است. مصرفِ تنها یک قاشق غذاخوری روغن زیتون، تاثیر فوق العاده ای بر بهبود عملکرد و هم چنین سلامتِ قلب خواهد داشت.

07 تیر 99
0 31

پوکی استخوان چیست؟ علائم، پیشگیری و درمان گیاهی پوکی استخوان

علت پوکی استخوان ناشی از تحلیل بافت استخوانی است که منجر به افزایش ریسک شکستگی استخوان نیز خواهد شد. پوکی استخوان که به عنوان یک بیماری خاموش نیز شناخته می شود، با علائم نسبتا کمی همراه است.

18 خرداد 99
0 87

افتادگی شانه و درمان آن با حرکات اصلاحی رفع قوز شانه

افتادگی شانه یکی از مشکلاتی است که می­تواند در اثر ایستادن، نشستن و خوابیدن به صورت غلط ایجاد شود. در صورتی که افتادگی شانه درمان نشود، می­تواند منجر به اختلالات اسکلتی و عضلانی شدید شود. به همین دلیل شناسایی و بررسی عوامل مؤثر در افتادگی شانه بسیار حائز اهمیت است. در  اغلب موارد افتادگی شانه  با اصلاح و تغییر الگوهاي نادرست و انجام حرکات اصلاحی قابل درمان است. با توجه به اهمیت موضوع تصمیم گرفتیم تا در این مقاله درباره افتادگی شانه و درمان افتادگی شانه با شما صحبت کنیم در ادامه با نیک اندام همراه باشید.

02 خرداد 99
0 691

11 راهکار تاثیرگذار برای افزایش و تقویت اسپرم در مردان و زنان

در سال­های اخیر اختلالات  ناباروی در بین زوجین به یکی از مشکلات جدی تبدیل شده است. طبق مطالعات انجام شده 50 درصد از ناباروی­ها علت مردانه دارد. یکی از شایع­ترین علت­های ناباروری در مردان تعداد کم و ضعیف بودن اسپرم است. با توجه به اهمیت موضوع در این مقاله از نیک اندام به معرفی راه­های تقویت اسپرم در مردان می­پردازیم.

16 اردیبهشت 99
0 148

سرگرم کردن کودکان با بازی های مفید در دوران قرنطینه

کودکان در روز های سخت و طاقت فرسا قرنطینه دیگر موظف به رعایت برنامه های روزانه تعریف شده توسط مدارس یا مهد های کودک نیستند. در این مقاله به معرفی بهترین روش ها برای سرگرم کردن کودکان می پردازیم.

10 اردیبهشت 99
0 203