آخرین مقالات

راز افزایش وزن سریع | بدون دارو چاق شوید!

افزایش وزن نقطه مقابل کاهش وزن است که بخش زیادی از مردم به روش هایی کارآمد و سریع برای رسیدن به آن نیاز دارند.کمبود وزن همانند چاقی می تواند علت ایجاد مشکلات متعددی باشد. افزایش وزن با انتخاب روش ها و راهکار های کاملا علمی و سریع، موضوع مهمی است که بابد به آن توجه نمود.

19 تیر 99
0 25

15 اشتباه رایج بدنسازی که مانع رشد عضلات بدنساز ها می شود

داشتن عضلات قدرتمند و خوش فرم آرزوی بسیاری از افراد است. در بسیاری از موارد علاقمندان با وجود تمرینات سخت و تغذیه خوب، نتیجه مطلوبی در زمینه رشد عضلات خود نمی گیرند. بخشی از این مشکل به اشتباهات موجود در تمرینات ورزشی باز می گردد. علاوه بر این ممکن است مواد غذایی مورد استفاده از کیفیت و محتوای ارزشمندی برخوردار نباشد. اما رایج ترین اشتباهات بدنسازی که مانع رشد عضلات می شود چیست؟ برای پاسخ به این سوال تا پایان نیک اندام را همراهی کنید.

09 تیر 99
0 26

20 مورد از مفیدترین مواد غذایی برای افزایش قد (میوه+ ویتامین+ تغذیه) برای قد بلند شدن چه بخوریم؟

افزایش قد تا زمانی که صفحات رشد بسته نشده باشد توسط ترشح هورمون‌های رشد در بدن صورت می‌گیرد. افزایش قد تا حد زیادی به ژنتیک بستگی دارد ولی در این بین نباید نقش تغذیه را نادیده گرفت. دریافت مواد مغذی کافی در رژیم غذایی برای رشد مناسب کاملاً ضروری است. در ادامه به معرفی 20 ماده غذایی که باعث افزایش قد می‌شوند می­ پردازیم. با نیک اندام همراه باشید.

04 تیر 99
0 1,257

چگونه یک باشگاه خانگی مناسب و کم هزینه داشته باشیم؟ + معرفی تجهیزات و دستگاه های های مورد نیاز ورزش در خانه

طراحی یک باشگاه خانگی کم هزینه کار سختی نیست. آپارتمان های امروزی فضا اندکی دارند. اما نحوه استفاده از فضا اندک در آپارتمان ها، به هوش و ذکاوت افراد برمی گردد. حتی در محیط های بسیار کوچک نیز امکان طراحی باشگاه خانگی کم هزینه و دوست داشتنی نیز وجود دارد. آیا شما به هر دلیلی به دنبال ورزش در خانه و ساخت باشگاه خانگی هستید؟ آیا امکان فراهم سازی تجهیزات لازم برای باشگاه خانگی را خواهید داشت ؟ در ادامه به این سوالات پاسخ می دهیم با نیک اندام همراه باشید.

02 تیر 99
0 72

بهترین راهکار های افزایش وزن سریع و طبیعی | راز های چاق شدن (تضمینی)

افزایش وزن طبیعی می تواند با مصرف چربی های سالم در کم ترین زمان ممکن اتفاق بیافتد. افزایش وزن به صورت طبیعی و در سریع ترین زمان ممکن، با انتخاب یک رژیم غذایی متفاوت و هم چنین تغییر در سبک زندگی امکان پذیر می گردد. در ادامه با بهترین راهکار های سریع برای افزایش وزن طبیعی آشنا خواهیم شد.

01 تیر 99
0 78

یوگا چیست؟ حرکات یوگا + فواید و مضرات یوگا

به مجموعه تمریناتی که برای تقویت ذهن و جسم انجام می شود، یوگا می گویند. این ورزش تاثیرات مثبت بسیاری مانند افزایش انعطاف پذیری، تقویت ماهیچه ها، افزایش تمرکز و ... روی بدن دارد. یوگا ریشه در زبان سانسکریت داشته و به معنای اتحاد است. این ورزش برای نخستین بار در شبه قاره هند به وجود آمد. در حالت کلی یوگا را می توان به سه دسته یوگای پویا، یوگای ریلکسیشن و یوگای روح تقسیم نمود. در ادامه بیشتر با ورزش یوگا آشنا می شوید با نیک اندام همراه باشید.

31 خرداد 99
0 329

بهترین تمرینات ورزشی بانوان در خانه برای کاهش وزن و بدنسازی

اغلب بانوان به علت مشغله­ های زیاد زمان کافی برای رفتن به باشگاه ندارند. یکی از بهترین گزینه ­های پیش رو برای این افراد بدنسازی در خانه است. با داشتن یک برنامه جامع تمرینی بانوان می ­توانند به فرم دلخواه خود برسند. . در این مقاله برنامه بدنسازی بانوان در خانه را به شما ارائه می­دهیم. تنها چند هفته پس از اجرای این برنامه شاهد نتایج اعجاب انگیز آن خواهید بود.

28 خرداد 99
0 341

بزرگ کردن باسن با تمرینات ورزشی | خوش فرم کردن ران و باسن

یکی از تمرینات بسیار محبوب تمرینات بزرگ کردن باسن است. در کنار داشتن یک بالا تنه خوش­فرم باید به تناسب باسن و ران نیز توجه ویژه داشت. در این مقاله قصد داریم تمرینات ورزشی جهت فرم دهی باسن به شما ارائه دهیم. اغلب این تمرینات ساده بوده و به راحتی در منزل قابل انجام است. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

27 خرداد 99
0 112