آخرین مقالات

14 راهکار برای اینکه قد بلند به نظر برسید | نکات پوشیدن لباس برای قد بلند دیده شدن

قد کوتاه یکی از مشکلاتی است که می ­تواند موجب نارضایتی افرادی شود که از قد بلندی برخوردار نیستند. تمایل به افزایش قد در آقایان بیشتر از بانوان بوده به گونه ای که گاهی برای این موضوع دست به جراحی های سخت می زنند. اما به کمک برخی از ترفندها می­ توان قد را بلندتر نشان داد. اگر شما نیز دوست دارید بلندتر از چیزی که هستید به نظر برسید در ادامه این مقاله با نیک اندام همراه باشید. ما برای شما مجموعه­ ای از نکاتی را جمع آوری کرده ­ایم که با توجه به آنها بسیار قد بلندتر دیده خواهید شد.

07 تیر 99
0 1,125

بزرگ کردن باسن با تمرینات ورزشی | خوش فرم کردن ران و باسن

یکی از تمرینات بسیار محبوب تمرینات بزرگ کردن باسن است. در کنار داشتن یک بالا تنه خوش­فرم باید به تناسب باسن و ران نیز توجه ویژه داشت. در این مقاله قصد داریم تمرینات ورزشی جهت فرم دهی باسن به شما ارائه دهیم. اغلب این تمرینات ساده بوده و به راحتی در منزل قابل انجام است. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

27 خرداد 99
0 139

افزایش قد | مهمترین ویتامین ها و مواد غذایی برای افزایش قد

رژیم غذایی مناسب و سالم، موضوعی مهم و اساسی در افزایش قد است. در واقع رشد صفحات استخوانی و افزایش طولی آنها زمانی حاصل می شود که مواد مغذی و معدنی به میزان کافی در اختیار بدن قرار بگیرد. متخصصان طی تحقیقات  مختلف  به لیستی از مواد غذایی موثر در افزایش قد در این زمینه دست یافته اند که در ادامه به برخی از آن­ها اشاره می کنیم.

17 خرداد 99
0 1,315

8 معجون افزایش وزن و چاق کننده خانگی + طرز تهیه

امروزه بسیاری از مردم در سراسر جهان از عارضه چاقی رنج می­ برند. در مقابل گروهی از افراد هستند که دچار کمبود وزن و لاغری هستند. این گروه با رعایت رژیم غذایی مناسب و استفاده از معجون ­های مقوی در تلاش هستند تا به وزن ایده آل خود برسند. ما در این مقاله دستور چند معجون افزایش وزن و پرکالری را برای شما گردآوری کرده ایم.  با ما همراه باشید.

13 خرداد 99
0 144

نکاتی مهم برای سیکس پک کردن سریع شکم | ساخت شکم شش تکه

داشتن تمرینات مناسب و کافی یکی از اقدامات لازم برای داشتن سیکس پک است؛ اما به تنهایی نمی تواند تاثیرگذار باشد. زیرا بسیاری از افراد هستند که بیشتر وقت خود را در باشگاه و روی دستگاه های بدنسازی می گذرانند، اما خبری از عضلات شش تکه روی شکم آنها نیست. مربیان بدنسازی برای گرفتن نتیجه مطلوب به داشتن تغذیه کافی و مناسب در کنار تمرینات ورزشی تاکید می­ کنند. زیرا تغذیه می تواند روند چربی سوزی و رشد عضلات را افزایش یا کاهش دهد. موضوعی که برای داشتن سیکس پک بسیار مهم و حیاتی است.   این مقاله به بررسی مهم ترین نکات پیرامون ساخت سریع سیکس پک اختصاص داده شده است. با ما همراه باشید.

11 خرداد 99
0 148

افتادگی شانه و درمان آن با حرکات اصلاحی رفع قوز شانه

افتادگی شانه یکی از مشکلاتی است که می­تواند در اثر ایستادن، نشستن و خوابیدن به صورت غلط ایجاد شود. در صورتی که افتادگی شانه درمان نشود، می­تواند منجر به اختلالات اسکلتی و عضلانی شدید شود. به همین دلیل شناسایی و بررسی عوامل مؤثر در افتادگی شانه بسیار حائز اهمیت است. در  اغلب موارد افتادگی شانه  با اصلاح و تغییر الگوهاي نادرست و انجام حرکات اصلاحی قابل درمان است. با توجه به اهمیت موضوع تصمیم گرفتیم تا در این مقاله درباره افتادگی شانه و درمان افتادگی شانه با شما صحبت کنیم در ادامه با نیک اندام همراه باشید.

02 خرداد 99
0 691

بهترین عادات افراد خیلی دوست داشتنی و جذاب

برای شما هم پیش آمده است که برخی افراد به نظرتان  بسیار دوست داشتنی برسند؟ به نظرتان این افراد چه ویژه هایی دارند؟ آیا فکر می کنید آن ها با موهبتی خدادادی متولد شده­اند و یا با مطالعه و تمرین راه های اثرگذاری بر روی مردم را آموخته اند؟ آیا شما نیز به دنبال این هستید که با عادات افراد خیلی دوست داشتنی آشنا شوید در این مقاله با ما همراه باشید. چرا که می خواهیم پرده از راز این افراد برداریم.

28 اردیبهشت 99
0 173

بهترین تمرینات برای رفع افتادگی و شلی بازو (تاثییر تضمینی) لاغری بازو

بیشتر افرادی که دارای بازوهای شل و آویزان هستند از اعتماد به نفس کمی برخوردار هستند. اغلب آن­ ها به پوشیدن لباس های آستین دار روی می آورند. لاغر کردن موضعی بازوها کار دشواری است ولی غیر ممکن نیست. یکی از تصورات رایج این است که برای لاغری بازوها باید حتما به باشگاه رفت. در حالی که  با انجام برخی تمرینات در منزل نیز می توان بازوهایی خوش فرم و زیبا داشت در این مقاله تمرینات عالی برای لاغری بازوها را به شما معرفی خواهیم کر

27 اردیبهشت 99
0 1,043