آخرین مقالات

کم خونی: علائم و انواع کم خونی و درمان سریع کم خونی

کم خونی نوعی اختلال خونی است که در آن تعداد گلبول­ های قرمز یا هموگلوبین به میزان خیلی زیاد کاهش می­یابد. بنا به کاهش گلبول ­های قرمز در خون کم خونی انواع مختلفی دارد. کم خونی را آنمی نیز می ­نامند. با تشخیص کم خونی با استفاده از علائم آن می­توان راه­ های درمانی موثر و سریعی برای عارضه کم خونی بدست آورد. در این مقاله به بررسی انواع کم‌ خونی، علت و درمان کم ‌خونی می ‌پردازیم. در ادامه با نیک اندام همراه باشید.

24 بهمن 99
0 859

درمان سریع یبوست با بهترین راهکار های خانگی + علت یبوست

یبوست یکی از عارضه های گوارشی است که باعث کم کاری و سخت کاری روده می شود.کم کاری روده باعث می شود مدفوع به مدت زمان زیادی در روده باقی بماند. باقی ماندن مدفوع در روده موجب سفت شدن آن می شود، در نتیجه این مواد زائد به سختی و با زحمت زیاد دفع می شوند و به اصطلاح می گویند، فرد دچار یبوست شده است. روش‌های مختلفی برای درمان یبوست وجود دارد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

10 بهمن 99
0 808

درمان افسردگی با ورزش | چه ورزش هایی برای درمان افسردگی مفید هستند؟

یکی از اختلالات رایج خلقی، افسردگی است. افرادی که دچار افسردگی می‌ شوند به دنبال راه هایی برای درمان آن هستند. روش های مختلفی برای درمان افسردگی وجود دارد. یکی از روش های نسبتا رایج برای کاهش علائم افسردگی، ورزش کردن است. در این مقاله به موضوع درمان افسردگی با ورزش می پردازیم در ادامه با ما همراه باشید.

03 بهمن 99
0 727

روش برای درمان سریع جوش صورت | از بین بردن جوش صورت و آکنه

جوش صورت یکی از مشکلات پوستی است و ممکن است هر فردی در طول زندگی با آن رو به رو شده باشد. اگر شما هم از جوش صورت رنج می برید و به دنبال راه های ساده برای درمان جوش صورت هستید در ادامه با ما در این مقاله همراه باشید

14 دی 99
0 1,145

علائم و نشانه های کبد چرب چیست و چگونه کبد چرب را تشخیص دهیم؟ + درمان و انواع آن

کبد چرب به وضعیتی اطلاق می شود که چربی بیش از اندازه در کبد جمع شده باشد و عملکرد کبد و دیگر دستگاه های بدن را مختل کند. در این مقاله به بررسی علائم، نشانه‌های کبد چرب و درمان آن می‌پردازیم. در ادامه با نیک اندام همراه باشید.

07 دی 99
0 887

درمان قطعی شپش سر با روش خانگی

شپش سر یکی از مشکلاتی است که افراد در طول زندگی خود با آن مواجه شوند. در این مقاله به معرفی برخی از روش‌های موثر در درمان شپش سر می‎پردازیم.

12 آذر 99
0 1,277

زاویه دار‌کردن و فرم دهی فک و صورت

زاویه سازی یکی از روش‌های جدید رفع عیوب و ناهنجاری‌های فک و صورت است که موجب زیبایی و ظرافت چهره  می‌شود. امروزه راه‌های زیادی برای زاویه دارکردن چهره وجود دارد. در این مقاله  به شرح راه‌های مختلف زاویه سازی به همراه مزایا و معایب آن پرداخته‌ایم.

24 آبان 99
0 3,877

درمان پای پرانتزی با حرکات اصلاحی رفع زانوی پرانتزی

درمان پای پرانتزی در سنین کودکی و همینطور بزرگسالی با انجام ورزش ها و حرکات ورزشی خاص امکانپذیر است. تشخیص این مشکل در کودکان تازه متولد شده صرفا با انجام معاینات ظاهری و در برخی از مواقع با اشعه ایکس توسط پزشک صورت می گیرد. در ادامه مطلب با برترین راه های اصلاح زانوی پرانتزی آشنا می شویم با نیک اندام همراه باشید.

24 مهر 99
0 2,325