برنامه کاهش وزن نیک اندام

ویژگی های برنامه

تناسب اندام برای همه ما اهمیت زیادی داره و خیلی ها به علت سبک تغذیه نا مناسب و نداشتن برنامه صحیح دچار اضافه وزن می شوند. اضافه وزن علاوه بر تاثیر منفی که بر ظاهر و اعتماد به نفس شما داره سلامتی را هم به خطر می اندازه. نیک اندام با کمک کارشناسان باتجربه و در نظر گرفتن شرایط فردی و پشتیبانی حرفه ای تا رسیدن به اندام دلخواه در کنار شماست.

ترازوی نیک اندام

این روش با محاسبه شاخص توده بدنی BMI محاسبه می‌شود. به کمک این روش میتوانید میزان اضافه وزن و وزن متناسب با قد خود را محاسبه کنید

*
*
*
*

وضعیت وزن شما :

نامشخص

شاخص توده بدنی (BMI) :

0

میزان اضافه/کاهش وزن :

0

توضیحات بیشتر

ضمانت دوره

این دوره توسط نیک اندام تضمین شده است
ما به تاثییر این دوره ۱۰۰٪ معتقدیم و برای اینکه شما هم مطمئن باشید برای این دوره هم مثل تمامی دوره هایمان تضمین بازگشت وجه ۱۰۰ درصد به مدت ۳۰ روز پس از خرید در نظر گرفته ایم. اگر شما عزیزان دوره های ما را خریداری کرده باشید و احساس کنید که از خدمات ما به هر دلیلی ناراضی هستید می توانید به ما اطلاع دهید تا بدون هیچ شرط یا بهانه ای وجه پرداختی شما بصورت کامل به حسابتان بازگردانده شود. همچنین ما هیچ سوالی در این رابطه از شما نخواهیم پرسید!

مزایای نیک اندام

اساتید ماهر

تمامی برنامه ها توسط متخصصان حرفه ای بصورت مرحله ای از کارشناس های تغذیه، ورزش، وپزشکی برسی و تنظیم می‌شود

هزینه بسیار اندک دوره ها

هزینه دوره های نیک اندام نسبت به بقیه رقبا کمتر میباشد و تنها هدف نیک اندام نتیجه گیری شماست

برنامه اختصاصی

متخصصین مربوطه با توجه به وضعیت جسمی و غذایی شما برنامه رو ارائه میدن

کاهش وزن

در طول مسیر کاهش وزن پاسخگوی سوالات و مشکلات شما خواهیم بود (توسط پزشک)

تضمین سلامت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تغییرات رایگان

چنانچه با برنامه دریافتی به مشکل خوردین ما برنامه دیگه ای رو برای شما تنظیم میکنیم

برای دریافت رژیم اطلاعات زیر را تکمیل کنید

*
*
*
*

دوره یک ماهه رژیم

30% تخفیف
هزینه :

49,000 تومان

طراحی و تنظیم یک دوره یک ماهه

دوره دوماهه رژیم

40% تخفیف
هزینه :

89,000 تومان

طراحی و تنظیم یک دوره دو ماهه

دوره سه ماهه رژیم

50% تخفیف
هزینه :

119,000 تومان

طراحی و تنظیم یک دوره سه ماهه

با خرید این محصول چه چیزی دریافت می کنیم ؟

رژیم غذایی اختصاصی بصورت فایل pdf

پشتیبانی ۲۴ ساعته: مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما پس از خرید

از طریق تلگرام

آیدی ( @nicandamcom)

کلیک کنید

از طریق دایرکت اینستاگرام

آیدی ( nicandam.ir)

کلیک کنید

از طریق واتس اپ

پیام به شماره 09032866737


سوالات متداول

پاسخ :

شرط اول کاهش وزن در نیک اندام حفظ سلامتی شما عزیزان میباشد تمامی موارد استفاده شده در برنامه بدون هیچ گونه عوارضی بوده و از هیچ گونه دارو یا دمنوشی استفاده نخواهد شد همچین در هنگام ثبت اطلاعات شما بیماری و وضعیت جسمانی در نظر گرفته میشود.

پاسخ :

همراهان نیک اندام می‌توانند از طریق بخش پشتیبانی که شامل چند شبکه اجتماعی میباشد، در هر ساعت از شبانه‌روز با متخصصین در ارتباط باشند. کارشناسان در اسرع وقت پرسش‌ها را بررسی کرده و به آن‌ها پاسخ تخصصی می‌دهند. مشکلات مالی و فنی نیز از همین طریق قابل‌ پیگیری است.

پاسخ :

ده‌ها فاکتور تاثیرگذار مثل هدف و نیاز ها، سن، جنسیت، قد، وزن، سایز قسمت‌های مختلف بدن، سوابق رژیم و تمرین، سابقه بیماری، وضعیت خاص بدنی، مصدومیت‌ها و محدودیت‌ها، ذائقه و غیره در تدوین برنامه نقش دارند. تصاویر ارسالی با ضوابط مشخص نیز در هنگام تکمیل پرونده، می‌تواند در درک بهتر تیم متخصصین مفید واقع شود، اما ارسال تصویر اجباری نیست.

پاسخ :

یک تیم تخصصی با گرایش‌های علمی مختلف نظیر تغذیه و رژیم‌درمانی، پزشک، و غیره دارای شماره و پروانه نظام‌ پزشکی و مدارک معتبر در سطوح بالای دانشگاهی به تدوین و طراحی برنامه‌های تخصصی نیک اندام می‌پردازند.

پاسخ :

تکمیل مراحل مشاوره، ثبت‌نام و تکمیل اطلاعات موردنیاز و در نهایت ثبت پرونده جهت دریافت برنامه ها به طور کامل طریق سایت نیک اندام امکان‌پذیر است. چنانچه در روند تکمیل اطلاعات و تشکیل پرونده خود سوال یا درخواستی داشته باشید می توانید از طریق پشتیبانی با واحد مشاوره موارد خود را مطرح کنید. در نهایت پس از بررسی اطلاعات پرونده شما توسط تیم متخصصین، برنامه طبق زمان‌بندی مشخص‌شده و از طریق پنل کاربری قابل مشاهده خواهد بود و از طریق پیامک، ایمیل... به شما اطلاع رسانی میشود.

پاسخ :

تاثییر رژیم غذایی اصولی برای همه ما ثابت شده است. نیک اندام با تکیه بر کارشناسان با تجربه توانایی ارائه یک برنامه حرفه ای و تاثییر گذار را دارد. این مقدار از اطمینان ما باعث شده کاهش وزن را بصورت تضمینی در اختیار شما قرار دهیم.

نتایج شاگردان ما