دوره افزایش قد نیک اندام

خیلی ها به دنبال افزایش قد هستن اما وقتی بهشون گفته میشه که بعد از سن بلوغ افزایش قدی ندارن یا ژنشون قد کوتاه بوده و... از تلاش برای قد ایده آلشون دست میکشن. خیلی ها هم راه های زیادی رو امتحان کردن مثل دارو جراحی های هزینه بر و و و اما نتیجه ای حاصل نشده هیچ سلامتیشون هم به خطر افتاده. این ها دلیلی شد تا نیک اندام با یک دوره افزایش قد که شامل ورزش، تغذیه، نکات و ... میشه مسیر افزایش قد پس از سن بلوغ رو آموزش بده. که تونسته آرزوی افزایش قد رو برای خیلی ها به واقعیت تبدیل کنه. میگین چطوری؟! در ادامه با توضیحات همراه باشید.

دریافت پکیج افزایش قد
روش خرید

محتوای پکیج افزایش قد نیک اندام

برخی از نتایج پکیج افزایش قد نیک اندام

توضیحات بیشتر در مورد پکیج افزایش قد نیک اندام

افزایش قد با دوره نیک اندام برگرفته از یکسری حرکات ورزشی خاص، برنامه تغذیه و حرکات اصلاحی مشکلات بدن می باشد. این دوره توسط برخی از متد های خارجی و با کمک برترین مربیان داخلی ساخته شده و هیچ گونه عوارضی ندارد و با تقویت قسمت های بدن افزایش صورت میگیرد. طول مدت این دوره 4 ماه می باشد. مقدار افزایش قد با متد نیک اندام 5 تا 15 سانت بوده و مناسب سنین 7 تا 50 سال می باشد درواقع محدودیت سنی برای نتیجه گیری وجود ندارد! اما دوره نیک اندام چگونه بعد از سن بلوغ و بزرگسالی تاثیر گذار است؟ در واقع با ضخیم تر کردن دیسک های غضروفی ستون فقرات افزایش صورت می‌گیرد. برای توضیحات بیشتر در ادامه با ما همراه باشید.

 

نتایج


محتوای دوره افزایش قد نیک اندام شامل چه مواردی می شود؟

 

✔ برنامه حرکات کششی افزایش قد در پایین تنه و بالا تنه (بصورت ویدیو و کتاب PDF)

✔ برنامه حرکات ویژه افزایش طول پا (بصورت ویدیو)

✔ تمرینات اصلاحی گودی کمر، افتادگی شانه، پای پرانتزی، پای ضربدری، سر و گردن به جلو (بصورت ویدیو)

✔ کتاب تغذیه افزایش قد بصورت (PDF) 

 

حرکات ورزشی دوره افزایش قد نیک اندام:

 
در بین 24 مهره آزاد موجود در ستون فقرات، 7 مورد آن در گردن، 12 مورد در پشت و 5 مورد در کمر قرار گرفته است. این مهره ها دارای شکل مشابهی هستند و "دیسک های غضروفی" بین آنها قرار دارد. این دیسک ها که "بالشتک قابل ارتجاع" نیز نام دارند وظیفه محافظت از ستون فقرات در برابر فشار و ضربات وارده را بر عهده دارند. دیسک ها دارای ساختاری پهن و صاف هستند. بخش مرکزی آن ژله ای (نوکلئوس) و بخش محیطی حالت رشته ای (آنولوس) دارد. ضخامت این دیسک ها تاثیر زیادی بر بلندای ستون فقرات و در نتیجه افزایش قد شما دارد.
در واقع یکی از عوامل تعیین کننده در کوتاهی یا بلندی قد، ضخامت 25 دیسک موجود در بین مهره های ستون فقرات است. این دیسک ها از جنس غضروف هستند و تحت تاثیر هورمون رشد و حرکات ورزشی خاص از لحاظ طولی گسترش پیدا می کنند. انجام تمرینات مداوم موجب ضخامت هر چه بیشتر این دیسک ها و در نتیجه افزایش قد می شود. کوچک ترین تغییر در ضخامت دیسک تاثیر قابل توجه در قد دارد. برای درک بهتر این موضوع می توان یک حساب سرانگشتی انجام داد؛ به عنوان مثال اگر افزایش ضخامت هر دیسک تنها به اندازه 5/2 میلیمتر باشد، قد انسان حدود 25/6 سانتیمتر بلندتر می شود و این مقدار افزایش ربطی به صفحه رشد یا رشد بلوغ ندارد و تاثییر آن جدا است.

 

برنامه غذایی افزایش قد نیک اندام: 

 

بنر کتاب

 

عوامل مختلفی در افزایش قد نقش دارند که از تغذیه به عنوان یکی از مهم ترین آنها یاد می شود. حتی افرادی که از پتانسیل بالای قدی برخوردار هستند در صورتی که از تغذیه مناسب و کافی برخوردار نباشند، نمی توانند به حداکثر قد تعریف شده در ژنتیک خود دست یابند.

تغذیه به شیوه های مختلف در افزایش قد نقش دارد. برخی مواد مغذی و معدنی موجود در خوراکی های مصرفی به استحکام و رشد استخوان ها و ماهیچه ها کمک می کند؛ به عنوان مثال می توان به کلسیم، منیزیم، پروتئین، ویتامین (D، B و C)، آهن، روی و ... اشاره کرد. همچنین برخی مواد غذایی موجب افزایش هورمون رشد می شوند.  وجود این هورمون برای تحریک صفحات رشد استخوانی و گسترش طولی آنها ضروری است. مصرف مواد غذایی حاوی آرژنین، ملاتونین، گلوتامین و پروتئین تاثیر چشمگیری بر افزایش هورمون رشد دارد.

افزایش قد از زمان تولد آغاز شده و تا سن بلوغ ادامه دارد. به همین دلیل رعایت اصول تغذیه ای در این بازه زمانی می تواند به طور چشم گیری در افزایش قد موثر باشد. برخی از افراد به اشتباه فکر می کنند که داشتن تغذیه مناسب در سنین بزرگسالی یا سالمندی تاثیر چندانی در افزایش قد ندارد. درحالی که افزایش قد در بزرگسالان با داشتن رژیم غذایی مناسب امکان پذیر است جدا از افزایش قد استخوان ها در صورت عدم دسترسی به مواد مغذی مورد نیاز از قبیل کلسیم و ویتامین D دچار کاهش تراکم و پوکی می شوند و  یکی از مهم ترین عوارض پوکی استخوان به وجود آمدن خمیدگی در ستون فقرات است. از آن جایی که این خمیدگی باعث می شود افراد از قد طبیعی خود کوتاه تر به نظر بیایند، افراد باید در بزرگسالی نیز به رژیم غذایی خود اهمیت بدهند.

 

حرکات اصلاحی دوره نیک اندام برای افزایش قد:

 

برخی مشکلات ساختاری بدن در نتیجه افزایش سن، بیماری، نداشتن تحرک کافی یا در نتیجه ایستادن و نشستن های نادرست ایجاد می شوند. مشکلاتی مانند گودی کمر، پرانتزی شدن پاها، خمیدگی پشت و افتادگی سر و شانه به جلو از جمله این موارد هستند که تمامی تمرینات اصلاحی آنها در دوره افزایش قد نیک اندام قرار داده شده است.

بروز هر یک از این موارد در کنار عوارض فراوان موجب کوتاه شدن قد افراد می شود. به عنوان مثال گودی کمر به دلیل انحنای بیش از حد در بخش فوقانی و تحتانی کمر می تواند قد را تا 5/5-5 اینچ کاهش دهد. یکی از ساده ترین و بی عارضه ترین این راه ها، استفاده از حرکات ورزشی اصلاحی نیک اندام است.

اینکه چه مقدار با انجام این حرکات به قد افزاوده شود تا حد زیادی وابسته به نوع مشکل است. اما به طور کل افزایش قد بین 7 تا 15 سانتی متر محتمل است. تمرینات طراحی شده برای هر یک از مشکلات با دیگری متفاوت است. به همین دلیل این حرکات اصلاحی زیر نظر مربیان با تجربه نیک اندام انجام آماده می شود.

 

نسبت به سنم چند سانت می توانم افزایش قد داشته باشم؟ دیگران چند سانت نتیجه گرفتن

 

در روش نیک اندام مقدار نتیجه گیری بستگی به نحوه صحیح انجام تمرینات، توجه به نکات کتاب برنامه غذایی (مخصوصا برای سنین زیر 20 سال) و تداوم انجام دوره که نیازمند صبر است دارد.

در نتیجه عوامل تاثییر گذار در رشد بلوغ مانند ژنتیک بیماری و... تاثییری بر روش نیک اندام ندارد. به طور کلی با توجه به نتایج بسیاری از شاگردان دوره افزایش قد شانس نتیجه گیری و آمار تصویر زیر به دست آمده است.

 43534345

 

چرا افزایش قد مهم است؟

 

✔ قد بلند جذابیت و جلب توجه شما را دو چندان می کند.

✔ اثرات منفی کوتاه قدی بر روح و روان در نتیجه افسردگی  و گوشه گیری.

✔ بهبود و افزایش اعتماد به نفس در افراد قد بلند.

✔ طبق تحقیقات انجام شده قد بلندی تاثیر بسیاری در موقعیت شغلی، ارتقا شغلی در نتیجه افزایش میزان درآمد افراد دارد.

✔ با توجه به چندین نظر سنجی زنان تمایلی به مردان کوتاه قد ندارند همچنین مردان نیز تمایلی به زنان کوتاه قد ندارند.

✔ از مزایای دیگر قد بلند میتوان به جایگاه بهتر در موقعیت اجتماعی، روابط اجتماعی موفق نام برد.

 

آیا واقعا افزایش قد در بزرگسالی ممکن است؟

 

افزایش رشد تحت تاثیر گسترش طولی صفحات رشد استخوانی در استخوان های دراز بدن از قبیل دست و پا انجام می شود. اما گسترش این صفحات همیشگی نیست و در بازه زمانی محدودی انجام می شود. این بازه از زمان تولد آغاز شده و بر اساس جنسیت تا سنین 15 تا 17 سالگی (سن بلوغ) پایان می یابد. از این رو هرگونه اقدامی در راستای افزایش قد باید با توجه به این نکته انجام شود؛ اهمیت تغذیه، خواب کافی و ورزش در سنین کودکی و نوجوانی بیش از هر زمان دیگری است و تاثیر فوق العاده ای در افزایش قد دارد. البته نباید از این نکته چنین استنباط کرد که افزایش قد در سنین بزرگسالی و سالمندی (50 تا 70 سال) منتفی است. در این سنین نیز باید مراقبت های تغذیه ای و ورزشی برای حفظ ساختار اسکلتی و ماهیچه ای ادامه پیدا کند. هرگونه اختلالی در این ساختارها می تواند روی قد اثر منفی داشته باشد؛ به عنوان مثال می توان به اختلالاتی نظیر خمیدگی پشت، قوس کمر، پاهای پرانتزی و ... اشاره کرد. راهکارهای مختلفی برای رفع مشکلات قدی در این دوران وجود دارد که برخی در رابطه با تغذیه و برخی دیگر در رابطه با فعالیت های ورزشی هستند. اصول این راهکارها تقویت ماهیچه ها، جلوگیری از کاهش تراکم استخوان ها و اصلاح حرکات است که می تواند قد را تا 15 سانتی متر افزایش دهد.

 

هزینه دوره 108,000 تومان

4324242

63% تخفیف تا آخرهفته.

 مبلغ پرداختی شما 39,000 تومان

همچنین  با خرید این محصول، کد تخفیف 30 درصدی از طریق پیامک تقدیم شما می شود، که می توانید برای خرید دیگر خدمات نیک اندام از آن استفاده نمائید.

 

سوال دارید؟ توضیح بیشتر لازم دارید؟

 

کارشناسان ما 7 روز هفته 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

 

 

توضیحات بیشتر

نظرات برخی از شاگردان ما

مزایای نیک اندام

اساتید ماهر

تمامی برنامه ها توسط متخصصان حرفه ای بصورت مرحله ای از کارشناس های تغذیه، ورزش، وپزشکی برسی و تنظیم می‌شود

هزینه بسیار اندک دوره ها

هزینه دوره های نیک اندام نسبت به بقیه رقبا کمتر میباشد و تنها هدف نیک اندام نتیجه گیری شماست

برنامه اختصاصی

متخصصین مربوطه با توجه به وضعیت جسمی و غذایی شما برنامه رو ارائه میدن

کاهش وزن

در طول مسیر کاهش وزن پاسخگوی سوالات و مشکلات شما خواهیم بود (توسط پزشک)

تضمین سلامت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تغییرات رایگان

چنانچه با برنامه دریافتی به مشکل خوردین ما برنامه دیگه ای رو برای شما تنظیم میکنیم

این دوره توسط نیک اندام تضمین شده است

این دوره توسط نیک اندام تضمین شده است.

ما به تاثییر این دوره ۱۰۰٪ معتقدیم و برای اینکه شما هم مطمئن باشید برای این دوره هم مثل تمامی دوره هایمان تضمین بازگشت وجه ۱۰۰ درصد به مدت ۳۰ روز پس از خرید در نظر گرفته ایم. اگر شما عزیزان دوره های ما را خریداری کرده باشید و احساس کنید که از خدمات ما به هر دلیلی ناراضی هستید می توانید به ما اطلاع دهید تا بدون هیچ شرط یا بهانه ای وجه پرداختی شما بصورت کامل به حسابتان بازگردانده شود. همچنین ما هیچ سوالی در این رابطه از شما نخواهیم پرسید!

چند آمار دوست داشتنی سایت نیک اندام

2300 +

سانت با ما افزایش قد داشته اند.

90% +

نفر شاگرد رضایت داشتند.

برای دریافت پکیج افزایش قد از فرم زیر اقدام کنید

اطلاعات بدنی شما

اطلاعات زیر را پر کنید تا پکیج مناسب شما را برای شما نمایش داده شود.

108,000 63%
39,960 تومان

نکات قابل توجه

✔ با خرید این محصول، کد تخفیف 30 درصدی از طریق پیامک تقدیم شما می شود، که می توانید برای خرید دیگر خدمات نیک اندام از آن استفاده نمائید.

 

✔ برنامه شما پس از تکمیل در پروفایل شما همیشه موجود می باشد و هر زمان خواستید با استفاده از لینک دانلود برنامه خود را دانلود نمایید.

 

✔ مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

 

✔ دسترسی سریع و دریافت آنی فایل محصول پس از ثبت سفارش.

از طریق تلگرام

آیدی ( @nicandamcom)

کلیک کنید

از طریق دایرکت اینستاگرام

آیدی ( nicandam.ir)

کلیک کنید

از طریق واتس اپ

پیام به شماره 09032866737


سوالات متداول

پاسخ :

تاثیر رژیم غذایی و برنامه ورزشی اصولی برای همه ما ثابت شده است. نیک اندام با تکیه بر کارشناسان با تجربه توانایی ارائه یک برنامه حرفه ای و تاثیر گذار را دارد. این مقدار از اطمینان ما باعث شده کاهش وزن را بصورت تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت در اختیار شما قرار دهیم.

پاسخ :

همراهان نیک اندام می‌توانند از طریق بخش پشتیبانی که شامل چند شبکه اجتماعی می باشد، در هر ساعت از شبانه‌روز با متخصصین در ارتباط باشند. کارشناسان در اسرع وقت پرسش‌ها را بررسی کرده و به آن‌ها پاسخ تخصصی می‌دهند. مشکلات مالی و فنی نیز از همین طریق قابل‌ پیگیری است.

پاسخ :

تمامی مواردی که در برنامه تغذیه ذکر شده همرنگ سفره غذایی رایج ایرانی بوده و نیازی نیست شما از یکسری محدودیت های غذایی پیروی کنید یا هزینه های سنگین به شما تحمیل شود. همچنین بخش تغذیه کاملا اختیاری بوده و تاثیر هر بخش در افزایش قد شما جدا است.

پاسخ :

خیر. تمرینات بدون نیاز به تجهیزات خاصی انجام می شود و در منزل یا محل کار نیز به راحتی قابل انجام است.

پاسخ :

حرکات این دوره اکثرا کششی بوده و فشاری نخواهد داشت و هر کسی با هر وضعیت بدنی از عهده انجام آنها بر می آید.

پاسخ :

در این دوره افزایش قد با کمک روش های طبیعی یعنی تغذیه و ورزش صورت می گیرد و از دارو با تاثیر موقت یا هر روش موقتی استفاده نمی شود در نتیجه همانند رشد بلوغ ثابت و غیر قابل بازگشت می باشد.